Aktualności

Nowa bankowość internetowa

Od 15.07.2017 r. do Państwa dyspozycji oddajemy nową, ulepszoną  wersję ebankowości. Zachęcamy do zapoznania się z jej możliwościami.

Modyfikacji uległa nie tylko szata graficzna, ale i funkcjonalność, która znacznie ułatwi dokonywanie rozliczeń oraz zarządzanie systemem przez Klienta. Bank położył nacisk na komfort i prostotę obsługi. Najczęściej wykorzystywane funkcje ułożone są w sposób intuicyjny i dostępne są przy niewielkiej liczbie kliknięć. Informacje w systemie eBankNet prezentowane są w sposób przejrzysty i estetyczny, aby Klient nie tracił czasu na ich poszukiwanie i zagłębianie się w kolejne poziomy menu.

Nowa bankowość eBankNet, to nie jedyna nowość, bowiem równolegle wprowadzona została w Banku bankowość mobilna oparta o technologię RWD (Responsive Web Design).  Jej  podstawową zaletą jest uniwersalność, gdyż sprawdza się niezależnie od rozmiaru urządzenia, na którym je wyświetlamy. Bankowość mobilna nie wymaga pobierania żadnych aplikacji, ponieważ stosowana technologia RWD sprawia, że strony responsywne automatycznie dostosowują się do wielkości ekranu wyświetlacza, na którym są obsługiwane. Z powodzeniem można z nich korzystać zarówno na telefonie czy tablecie, jak również na laptopie czy nawet telewizorze. Strona rozpoznaje wielkość monitora i elastycznie dopasowuje swoją treść do urządzenia. Co ważne system RWD na każdym urządzeniu dostępny jest pod tym samym adresem URL. Klient wykorzystuje też ten sam login i hasło. Bankowość mobilna jest bezpłatna.

Projekt i wykonanie Net Partners